Мы есть в:

Склопакети

Склопакети — загальна інформація

Cклопакети — це рівні за розміром листи скла, герметично «запаяні» по торцях.
В залежності від кількості листів скла і, відповідно — повітряних камер всередині, склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні (кількість повітряних прошарків усередині склопакета).

Структура склопакету

Велику роль в якості готового склопакета відіграє якість його основного матеріалу — власне скла. Скло буває різної атомної структури, якості шліфування.
Компанією «Вікнар’Off» використовується скло класу М1 (Guardian) німецького виробництва.
Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент видів скла:

Асортимент видів скла

 

Однокамерні

Однокамерний склопакет

Однокамерний склопакет (4х16х4) – це конструкція з двох листів скла, товщиною 4 мм кожне, розмежованих між собою по контуру на 16 мм дистанційною рамкою. Утворена між склом газова камера за рахунок герметизації не має контакту з навколишньою атмосферою і, таким чином, виконує роль тепло- і звукоізолятора.
Однокамерні склопакети мають класичну товщину 24 мм і приведений коефіцієнт опору теплопередачі 0,34 м2 oС / Вт. Крім того, рівень зовнішнього шуму при однокамерному склопакеті знижується на 34 Дб.
До недоліків однокамерних рішень можна віднести більш низький рівень захисту від зовнішнього шуму і більш низький коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з двокамерними склопакетами. До переваг — легку вагу (яка позитивно позначається на терміні служби фурнітури вікна або дверей) і високу світлопроникність.
Встановлення склопакетів з однією камерою застосовують, як правило, з метою економії на вікна і балконні блоки (вікно + балконні двері) там, де вже засклена лоджія або балкон. А так само в приміщеннях, де необов’язкові високі вимоги по шумоізоляції і теплопровідності.
 

Двокамерні

Двокамерний склопакет

Двокамерний склопакет конструктивно відрізняється від однокамерного склопакета кількістю листів скла, дистанційних рамок і камер відповідно.
Двокамерний склопакет — це справжній захист від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження, що забезпечується двокамерними склопакетами, можна з упевненістю сказати, що їх використання — економічно повністю виправдане. Двокамерний склопакет рекомендований до застосування у всіх температурних зонах Україні і навіть у звичайному виконанні зі склом марки М1 4 мм він забезпечать необхідний комфорт і затишок у домі.
Двокамерні склопакети знижують рівень шуму на 40 Дб і ставляться в квартирах, котеджах, офісних центрах. Двокамерний склопакет являє собою конструкцію з трьох листів скла і двох повітряних камер. Двокамерний склопакет зазвичай характеризується формулою 4-10-4-10-4. У цій формулі вказані товщина скла і ширина повітряного проміжку між ними. Проте двокамерний склопакет може бути різним: листи скла від 4 до 6 мм, а відстані між ними від 6 до 16мм, причому зовсім не обов’язково, щоб відстані були однакові.

Коефіцієнт теплопровідності (коефіцієнт теплопередачі) являє собою кількість тепла в ватах (Вт) за одиницю часу, яке проходить через 1 метр квадратний поверхні скла на різницю в градусах між внутрішньою і зовнішньою температурами.

Порівняльна характеристика склопакетів

(однокамерних, двокамерних)

Формула склопакета Коефіцієнт
теплопровідності
Формула склопакета Коефіцієнт
теплопровідності
4 — 16 — 4 0.37 4 — 16 — 4E 0.59
4 — 6 — 4 — 6 — 4 0.42 4 — 6 — 4 — 6 — 4Е 0,59
4 — 10 — 4 — 10 — 4 0.47 4 — 10 — 4 — 10 — 4Е 0,64

 

Енергозберігаючі

Енергозберігаючий склопакет

Як було сказано вище, склопакет — це кілька листів скла, герметично з’єднаних між собою за допомогою спеціальної рамки та герметиків. При цьому такий пакет заповнюється повітрям або газом (аргон, криптон), що дозволяє поліпшити теплоізоляційні властивості склопакета.

Теплоізоляційні властивості склопакета

Сучасні технології у виробництві скла зробили крок вперед і зараз на ринку представлено безліч видів спеціального скла. За функціональним призначенням спеціальне скло поділяється на:

 • енергозберігаюче;
 • сонцезахисне;
 • мультифункціональне.

При цьому будь-яке з спеціального скла може бути:

 • стандартним;
 • гартованим;
 • триплексним (багатошаровим).

У металопластикових вікнах для енергозбереження найчастіше застосовують стандартне енергозберігаюче скло. Гартоване або триплексне енергозберігаюче скло застосовують у випадках, коли необхідно забезпечити захист від проникнення.
За ефективністю і технологією виробництва енергозберігаюче скло поділяють на:
К-Скло — виготовляється за старою (з 70-х років) піролітичною технологією. Скло менш ефективне і більш дороге. Можна переробляти в примітивних умовах.
І-Скло (більш коректні назви — Low-E, низькоемісійне скло, ClimaGuard, Planitherm ) — нова (з 90-х років) магнетрона технологія виробництва. Ефективніше скло з доступною ціною, для зберігання і переробки якого потрібні спеціальні умови і професійні навички.
Першим кроком в енергозберігаючому склі було К-Скло. Воно виготовлялось шляхом нанесення одинарного шару оксиду металу на гаряче скло. Пізніше (у 90-ті роки в Європі, а в 2000-ні на Україну) К-Скло було практично повністю замінене більш ефективним Low-E — багатошаровим магнетронним напиленням найтонших, невидимих ??людському оку, металів і оксидів.
Завдяки цим металам (у тому числі сріблу) тепло не передається назовні, а відбивається назад в приміщення, тим самим у кілька разів скорочуючи втрати тепла з приміщення.
На сьогоднішній день більше 90% споживання енергозберігаючого скла на Україну — скло виготовлене за передовою магнетронною технологією.
Для проектів комерційного і житлового призначення ми активно застосовуємо розробки провідних світових виробників Guardian, Pilkington, Saint-Goban.

Logo Guardian

ClimaGuard® N

 • Енергозберігаюче скло з напиленням срібла
 • Знижує тепловтрати взимку
 • Прозоре нейтральне зсередини

 

Мультифукнкціональний склопакет

ClimaGuard® Solar — новітнє досягнення нанотехнологій

 • Мультифункціональне скло з напиленням срібла та інших металів
 • Знижує тепловтрати взимку
 • Надійний захист від сонця влітку
 • Прозоре нейтральне зсередини
 • Невелика дзеркальність ззовні

Сонцезахисне та теплозберігаюче скло ClimaGuard

Порівняльна характеристика склопакетіів

Тип склопакету Пропускання сонячного тепла Утримання тепла в приміщенні
однокамерний
звичайний
80% +2%
однокамерний енергозберігаючий
ClimaGuard N
66% +80%
однокамерний
мультифункціональний
ClimaGuard Solar
42% +87%
двокамерний
звичайний
72% +55%
двокамерний енергозберігаючий
ClimaGuard N
60% +154%
двокамерний
мультифункціональний
ClimaGuard Solar
40% +154%
максимальні характеристики
мультифункціональний
ClimaGuard Solar+

ClimaGuard N
39% +254%

 
 

Зі шпросами

Вікно зі шпросами
Шпроси — це декоративний елемент всередині склопакету, який робить вікно по-справжньому аристократичним. Сучасні шпроси з’явилися порівняно недавно на нашому ринку, але вже здобули велику популярність і попит. Основною перевагою для покупця вікна з декоративними елементами є можливість вибору дизайну оформлення вікна на свій смак. Саме за допомогою шпросів можна підкреслити індивідуальність свого будинку.
 
Шпроси дозволяють реалізовувати численні дизайнерські задуми, роблячи звичайне вікно чи двері неповторними. Декоративні перетинки встановлюється всередині склопакета безпосередньо при його виробництві. При цьому скло залишається цілісними і герметичність склопакета не порушується.
Ширина шпросів – 8, 18 мм. Кольори підбираються залежно від кольорів пластику – білий, золотий. Золоті шпроси виготовляються шириною 8 мм, білі – 18 мм.
 

Білі та золоті пластикові шпроси

Можливе поєднання під різними кутами, складні геометричні форми.
Варіанти розташування шпросів:

Варіанти розташування шпросів