Мы есть в:

Фурнітура

Віконна фурнітура

Фурнітура – це набір механізмів (ручки, петлі, шпінгалети) встановлених у віконну стулку за рахунок яких можливе закривання і відкривання вікна без зусиль.

Впровадження сучасної віконної фурнітури, яка управляє вікном, – це результат розвитку цілої індустрії. Від якості фурнітури залежить, наскільки довго функціонуватиме пластикове вікно, наскільки надійно буде захищене житло від зовнішніх дій.

Наша компанія встановлює на свої вікна високоякісну фурнітуру від концерну Siegenia – Aubi, Romb.

Фурнітура Siegenia – Aubi виготовляється тільки в Німеччині на відміну від інших систем і славиться істинно німецькою якістю. Сучасна віконна фурнітура концерну Siegenia – Aubi системи “FAVORIT Si – line” забезпечує не лише просте відкривання і закривання вікна, але і надійність, безпеку. Механізм фурнітури захищений суперстійкою до корозії комбінацією титан-срібло, яка багаторазово збільшує термін служби фурнітури і захищає її навіть там де стандартне хромове покриття безсиле. Фурнітура Siegenia – Aubi дозволяє регулювати рівномірність притиску стулки пластикових вікон до рами по усьому периметру, це покращує тепло- і звукоізоляцію.

Основні переваги: широкі можливості, надійна робота, комфортна експлуатація, високі антикорозійні властивості.

Периметральна фурнітура Romb – нове слово на віконному ринку України від європейського виробника (Польща). Вона використовується в ПВХ вікнах і балконних дверях. Фурнітура Romb – це європейська якість за доступною ціною.

Відмінні риси: довгий термін служби, бездоганна якість, простота і зручність в експлуатації, пристрій підйому стулки, блокування помилкового відкриття вікна, обмежувач повороту стулки, обмежувач повороту стулки з приводом від ручки,  легкодоступне і просте регулювання.

Паралельно розсувна система

Система «портал» Siegenia – Aubi – це пралельно-розсувна конструкція, яка складається з двох і більше стулок. Робоча стулка за допомогою фурнітури розміщується паралельно до глухої стулки або стіни, що дає можливість збереження простору при відкриванні. Також можна відкривати стулку в режим відкидання для провітрювання. Приміщення, в якому встановлені системи “портал” мають прекрасний панорамний вид, максимальне освітлення, доступ свіжого повітря, свободу пересування. Паралельно-розсувні системи ідеально підходять для приміщень з обмеженим простором для відкривання, для установки на балконах, лоджіях, верандах, терасах.

Щоб стулки легко ковзали вони оснащені простою і надійною фурнітурою Siegenia-Aubi серії PSK.

До речі, стулку, яка може важити 200 кг легко може відкрити і дитина. Фурнітура надійно захищає систему від злому запатентованою компанією грибоподібною цапфою – вона настільки надійна, що зламати її вкрай важко.

Цапфи розміщені по периметру стулки і входять в сталеву планку зі спеціального сплаву, що забезпечує щільне прилягання стулок по всьому периметру, максимальний теплозахист і високий захист від злому.

Переваги системи:

  • Стулки щільно закриваються, не пропускають тепло назовні.
  • Стулки порталів, у тому числі й рухливі, можуть відкидатися на режим провітрювання.
  • Зручна у використанні.
  • Всі функції фурнітури забезпечуються однією ручкою, встановленою на стулці.

Фурнітура Siegenia-Aubi PSK захищена від корозії титаново-срібним покриттям, яке також надає фурнітурі гарний зовнішній вигляд.

Дверна фурнітура

 Дверна фурнітура  – це додаткові матеріали, без яких неможливе повноцінне функціонування будь-яких дверей. Дверна фурнітура включає в себе такі елементи, як дверні ручки, доводчики дверей, дверні замки, дверні петлі та ін.

Дверні ручки

Стаціонарні (офісні ручки) встановлюються на офісні двері і вхідні групи магазинів. Виготовляються вони з гарячепресованого алюмінієвого сплаву, а спеціально розроблене кріплення основи забезпечує швидке встановлення та міцну і довговічну фіксацію ручки до дверного полотна. Покриття офісних ручок – полімерно -порошкове. Це визначає довгий термін їх експлуатації. Стандартні кольори – білий, коричневий.

Нажимні ручки ідеально підходять для металопластикових дверей з шириною профілю до 70 мм. Дверна нажимна ручка має схований варіант кріплення, що дозволяє уникнути провисання ручки в процесі експлуатації і забезпечує естетичний зовнішній вигляд після встановлення. Така ручка може бути використана для комплектації врізних замків з клямкою (язичком) і встановлена на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Доступні кольори – білий, коричневий.

Дверні петлі

Не менш важливою частиною фурнітури для дверей є дверні петлі. Найчастіше дверні ручки визначають той стиль, в якому будуть підібрані й дверні петлі. Дверні петлі також є одним з елементів, що призначений для забезпечення безпеки приміщення. Якщо дверна петля оснащена механізмом проти зняття, закриті двері практично неможливо зламати.

Компанія Вікнар’off використовує петлі Viknar’off та Fapim.
Fapim
Петлі Florence на українському ринку є одними з найбільш відомих петель в своєму сегменті. Петлі FLORENCE – це єдина продукція в асортименті компанії Fapim SpA, призначена для дверей з ПВХ профілю. При використанні даного виду петель максимальна вага конструкції становить 120 кг.

Дверні замки

Захист приміщення забезпечують у першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, що унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.
Дверні замки турецької фірми Vorne позиціонуються на світовому ринку замкової продукції як найбільш прийнятні за ціною для споживача і відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і стійкістю до злому. Фірма Vorne є однією з небагатьох, яка випускає кілька серій дверних циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, виготовлених з алюмінію чи пластику. Чудовою особливістю такого типу замків є можливість їх встановлення на нестандартні двері, наприклад, в двері з ПВХ-профілю зі склопакетом, і навіть є серія замків, які встановлюються в розсувні двері. Циліндрові врізні замки Vorne випускаються із засувкою або без, оснащені ручкою і мають хороші показниками зломостійкості. Замки цієї серії ідеально підходять для встановлення на вхідні двері житлових будинків і офісів, а також у двері приміщень, які не містять матеріальних цінностей.
Замки-рейки
Замки-рейки забезпечують надійний притиск стулки до рами в 3-5 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, а, як результат, можливість продування дверної конструкції. Механізм роботи замків-рейок досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти усіма елементами замикання.

Ручки

Віконні та дверні ручки – найважливіші елементи стилю й функціональності конструкції. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір ручок польського та німецького виробництва (компанії HOPPE, GreenteQ), що дозволяє задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Дверні доводчики

Доводчики управляють відкриттям і закриттям дверей, захищаючи таким чином замки та дверні конструкції, а також виконують теплоізоляційну і протипожежну функцію.Підбирається доводчик в залежності від ваги дверей, її ширини та ваги. Дверний доводчик необхідний на дверях офісів та дверях інших приміщень, які часто відвідують.Взимку доводчик зберігає тепло, а влітку кондиційоване повітря.

Доводчики GEZE, німецького виробництва, вирізняються високою надійність і якістю. Компанія GEZE має власний технологічний центр, де основний наголос ставиться на розвитку нововведень і індивідуальних рішень для клієнтів. Дверні доводчики GEZE – одні з найбільш відомих на світовому ринку. Сьогодні компанія GEZE пропонує широкий асортимент продукції, відкриває багато можливостей при максимальній якості і простоті встановлення. У дверний техніці GEZE є всі популярні параметри ширини й вагові характеристики стулок дверей, при цьому залишається можливість індивідуальних налаштувань.